گروه بازرگانی رادمان
جمعه , ۳۰ مهر ۱۴۰۰
خانه / قهوه اسپرسو / تولیدی دانه قهوه اسپرسو با کیفیت

تولیدی دانه قهوه اسپرسو با کیفیت

تولیدی های بسیاری امروزه مشغول تولید قهوه اسپرسو با کیفیت هستند.دلیلش کاربردی بودن و محبوبیت ویژه این قهوه می باشد.قهوه اسپرسپو طرفداران بسیاری در سراسر جهان داشته و حتی لاینفک زندگی قشری از مردم را تشکیل می دهد.

قهوه اسپرسو با کیفیت

تولید دانه قهوه اسپرسو

اسپرسو با عبور آب بسیار داغ که تحت فشار است از روی قهوه آسیاب و به هم فشرده شده درست می شود.خود دانه قهوه اسپرسو نیز ثمره خرد کردن و آسیاب بسیار زیاد یک ماده ترکیب شده می باشد.واژه اسپرسو به معنی یک نوشیدنی قهوه یا خود دم کردن قهوه است.این واژه ریشه ای ایتالیایی دارد.
۶۰ میلی لیتر قهوه اسپرسو حدود ۸۰ الی ۱۵۰ میلی لیتر کافیین دارد. در حالی که حدود ۲۴۰ میلی لیتر قهوه معمولی دارای حدود ۹۵ میلی لیتر کافیین است.لازم به ذکر است که کافیین ماده بسیار اعتیاد آوری می باشد. پس حد الامکان در مصرف قهوه اسپرسو جانب اعتدال را رعایت فرمایید.
نکته جالب این است که تلخی اسپرسو پس از دم کردن را به هیچ روشی نمی توان از بین برد! پس خود را با ریختن شکر زاد در قهوه خسته نکنید!!

قهوه اسپرسو با کیفیت

قیمت یک بسته قهوه اسپرسو

اسپرسو درجه کیفیت های فراوانی دارد و اگر مایلید اسپرسو درجه یک تهیه کنید و از خوردن آن در منزل لذت ببرید حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید.یک بسته قهوه اسپرسو قیمت های مختلفی در مراکز مختلف دارد ولی در کل حدود قیمت یک بسته اسپرسو ۲۰ هزار تومان می باشد.فروشگاه های آنلاین معتبر برای خرید این خوراکی محبوب بسیار توصیه می شوند.
همچنین اگر به قهوه های خیلی تلخ علاقه ندارید و به دنبال یک مزه ملس و دلچسب هستید، به یک قهوه فروشی خوب مراجعه کرده و از ایشان بخواهید تا اسپرسو را با یک قهوه ترجیحا فرانسوی ترکیب کرده و یک قهوه ترکیبی درجه یک به شما دهد.

قهوه اسپرسو با کیفیت

واردات قهوه اسپرسو با کیفیت

جالب است بدانید قهوه جز کالا های لوکس ایرانی به شمار می آید و هزینه وارادت و بازرگانی آن تقریبا دو برابر حد معمول است.برای واردات قهوه به طور حتم مجوز وزارت بهداشت لازم است و بر خلاف صحبت های مطرح شده واردات این خوراکی محبوب ممنوع نیست.
امارات بیشترین سهم را در صادرات قهوه به ایران دارد پس از آن کشور های ایتالیا، ترکیه و اندونزی، جایگاه دوم،سوم و چهارم را به خود اختصاص داده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

قیمت قهوه کلاسیک

قیمت عمده پودر قهوه کلاسیک هندی

پودر قهوه کلاسیک با مارک هندی برمک و توبک و در کارتن های ۲۵ کیلویی …