گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۲۹ دی ۱۴۰۰
خانه / قهوه جوش / قیمت عمده قهوه جوش پمپی امپراطور

قیمت عمده قهوه جوش پمپی امپراطور

قیمت عمده قهوه جوش معمولا برای تعداد بالای ۳۰ عدد اعلام می شود و قهوه جوش پمپی امپراطور نیز از این امر مستثنی نیست. امپراطور نام برندی است که انواع قهوه جوش روگازی را در کشور چین به صورت سفارشی می سازد و در ایران تقاضا و فروش خیلی خوبی دارد.

قهوه جوش پمپی چیست؟

قهوه جوش پمپی یکی از انواع موکاپات است که قهوه را با فوم و خامه بیشتری تهیه می کند. برای این منظور یک پمپ در این قهوه جوش طراحی شده است. البته که باید توجه کرد که در زمان جوش آوردن آب، پمپ نباید داخل قهوه جوش پمپی قرار بگیرد. بلکه پس از جوش آمدن آب و در ۳۰ ثانیه آخر، پمپ داخل موکاپات قرار می گیرد.

قهوه مناسب موکاپات

بسیاری از افراد هنوز تفاوت انواع قهوه را نمی دانند و تصور می کنند که اسپرسو با قهوه دو محصول کاملا متفاوت هستند. در حالی که اسپرسو یکی از انواع قهوه است. به طور کلی دانه های قهوه برای استفاده نهایی به چند دسته کلی تقسیم می شوند:

  • اسپرسو
  • ترک
  • فرنچ پرس
  • و …


این نام گذاری ها، با توجه به روش تهیه ی قهوه انجام شده است و خوب است بدانیم که برای تهیه هر کدام از انواع قهوه، درجه آسیاب تغییر می کند و ریز و درشتی دانه های خرد شده قهوه در طعم نهایی آن بسیار تاثیر می گذارد.

برای انواع قهوه جوش روگازی پمپی و معمولی، باید از قهوه اسپرسو استفاده کرد. چنانچه خودتان قصد آسیاب کردن قهوه را دارید، دقت کنید که دانه ها درشت نباشند. دانه های درشت برای فرنچ پرس مناسب است. برای قهوه جوش پمپی از درجه ریز آسیاب استفاده کنید.

قیمت عمده قهوه جوش

قیمت عمده قهوه جوش در تهران و گناوه بسیار متفاوت است. زیرا گناوه یک بازار آزاد مرزی است و قیمت انواع قهوه جوش روگازی وارداتی در آنجا بسیار مناسب است اما انتقال این محصولات به تهران و دیگر شهرها مانند اصفهان، تبریز، شیراز و مشهد و … شامل هزینه حمل می شود که عدد قابل توجهی است وباعث افزایش قیمت عمده قهوه جوش در کلان شهرها می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605