گروه بازرگانی رادمان
جمعه , ۳۰ مهر ۱۴۰۰
خانه / قهوه / قهوه کافی میکس / مرکز خرید پودر قهوه کافی میکس

مرکز خرید پودر قهوه کافی میکس

در مرکز خرید پودر قهوه کافی میکس ، این پودرها را میتوانید به صورت فله ای و کلی با قیمتی به مراتب ارزان تر و مناسب تر از بازار خریداری کنید .معمولا خرده فروشان و صاحبان کافی شاپ ها از این روش خرید استفاده میکنند .

خرید پودر قهوه کافی میکس

خرید پودر قهوه کافی میکس

اگر قصد خرید پودر قهوه کافی میکس را دارید، هم میتوانید به مراکز خرید آنها مراجعه کنید و هم از وب سایتهای اینترنتی این محصولات را خریداری کنید . در روش یانترنتی زحمت و انرژی و زمان کمتری صرف می شود و کار خیلی راحت تر است .

پودر قهوه کافی میکس

در داخل میوه های قرمز رنگ دانه های زرد رنگی وجود دارد که قهوه نام دارد .این دانه های جدا، خشک و برشته میشوند و به رنگ قهوه ای تیره در می آیند. با توجه به کشور تولید کننده قهوه، نوع فراوری و میزان شکر مورد استفاده در آن نامهای متعددی روی محصول نهایی میگذارند از جمله اسپرسو، کاپوچینو، کافی میکس و…. کافی میکس نوشیدنی محبوب بین ایرانی هاست. نوع ۳*۱ آن حاوی شکر و نوع ۲*۱ آن فاقد شکر است .

خرید پودر قهوه کافی میکس

تفاوت کافی میکس و قهوه معمولی

در دانه های قهوه مقداری فیبر نامحلول است. اگر این دانه ها آسیاب و در آب جوشانده شوند فیبر آنها خارج شده و رنگ قهوه در آب حل می شود . این نوع قهوه، قهوه معمولی است. اما اگر این رسوب فیبر را با صافی بگیرند و محلول نهایی را تبخیر، خشک و آسیاب کنند، قهوه فوری بدست می آید . قهوه فوری را فقط کافیست در آب جوش بریزید تا قهوه بدست بیاید. برای طعم دار کردن آنها از فندق، شکر، شکلات، کارامل، کاپوچینو و … استفاده می شود .

مزیت کافی میکس

نوشینی هایی مانند کافی میکس به علت دارا بودن کافئین، باعث رفع خواب آلودگی و خستگی و نشاط و شادابی در انسان می شود . افرادی که فعالیت های سخت و ورزش های سنگین میکنند میتوانند با نوشیدن کافی میکس خستگی خود را از بین ببرند .

خرید پودر قهوه کافی میکس

عوارض کافی میکس

این نوشیدنی ها علاوه بر رفع خستگی و نشاط آور بودن برخی معایب را نیز دارا است از جمله:

  • افزایش وزن و چاقی
  • بروز حساسیت و آلرژی در افراد
  • تپش قلب و بروز اضطراب
  • اختلال در خواب
  • کم آب شدن بدن
  • تحریک دستگاه گوارش

عوارض کافی میکس در دوران بارداری

کافئین موجود در این نوشیدنی ها ممکن است از بالغ شدن تخمک جلوگیری کرده و توانایی بارداری بانوان را کم کند و یا باعث سقط جنین شود .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605